Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA180B2QDBVRQ1
Hersteller:
Paket:
SOT-23-5
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SOT23-5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.5149
$5.149
25
$0.4807
$12.0175
100
$0.38456
$38.456
250
$0.357048
$89.262
500
$0.302138
$151.069
1000
$0.233462
$233.462
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 210 kHz |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 197µA |
| Current - Input Bias | 80 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Base Product Number | INA180 |