Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA181A4IDCKT
Hersteller:
Paket:
SC-70-6
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
PROTOTYPE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 105 kHz |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 195µA |
| Current - Input Bias | 75 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-70-6 |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | Current Sense |