Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA185A2IDRLT
Hersteller:
Paket:
SOT-563
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SOT563
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.425
$1.425
10
$1.273
$12.73
25
$1.20802
$30.2005
100
$0.992465
$99.2465
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 210 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 200µA |
| Current - Input Bias | 75 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-563 |
| Voltage - Input Offset | 25 µV |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-563, SOT-666 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Base Product Number | INA185 |