Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA190A2QDDFRQ1
Hersteller:
Paket:
TSOT-23-8
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
AEC-Q100, 40-V, BIDIRECTIONAL, U
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 37 kHz |
| Slew Rate | 0.3V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 48µA |
| Current - Input Bias | 500 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TSOT-23-8 |
| Voltage - Input Offset | 3 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | SOT-23-8 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Current Sense |