Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA210BIRSWT-S
Hersteller:
Paket:
10-UQFN (1.8x1.4)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
PROTOTYPE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Voltage - Supply Span (Max) | 26 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Single-Ended |
| Slew Rate | 0.4V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 14 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 65µA |
| Current - Input Bias | 28 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-UQFN (1.8x1.4) |
| Voltage - Input Offset | 0.55 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100, Zero-Drift |
| Package / Case | 10-UFQFN |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | Current Sense |