Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA2181A1IDSQR
Hersteller:
Paket:
10-WSON (2x2)
Charge:
-
Beschreibung:
IC CURR SENSE 2 CIRCUIT 10WSON
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.8075
$0.8075
10
$0.71345
$7.1345
25
$0.66994
$16.7485
100
$0.54663
$54.663
250
$0.507794
$126.9485
500
$0.432155
$216.0775
1000
$0.345724
$345.724
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 350 kHz |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 356µA |
| Current - Input Bias | 75 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-WSON (2x2) |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Base Product Number | INA2181 |