Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA229AIDGSR
Hersteller:
Paket:
10-VSSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10VSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.1845
$6.1845
10
$5.55655
$55.5655
25
$5.25312
$131.328
100
$4.55259
$455.259
250
$4.31908
$1079.77
500
$3.875506
$1937.753
1000
$3.268504
$3268.504
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | - |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 640µA |
| Current - Input Bias | 100 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-VSSOP |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Base Product Number | INA229 |