Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA250A3PWR
Hersteller:
Paket:
16-TSSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 16TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.6005
$3.6005
10
$3.23285
$32.3285
25
$3.05672
$76.418
100
$2.649075
$264.9075
250
$2.513244
$628.311
500
$2.25511
$1127.555
1000
$1.9019
$1901.9
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 0.2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 50 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 200µA |
| Current - Input Bias | 28 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Base Product Number | INA250A3 |