Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA321E/250
Hersteller:
Paket:
8-VSSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.2845
$4.2845
10
$3.84655
$38.4655
25
$3.63698
$90.9245
100
$3.15191
$315.191
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 500 kHz |
| Slew Rate | 0.4V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 40µA |
| Current - Input Bias | 0.5 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Current - Output / Channel | 16 mA |
| Base Product Number | INA321 |