Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA327EA/250
Hersteller:
Paket:
10-VSSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC INST AMP 1 CIRCUIT 10VSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.947
$5.947
10
$5.3447
$53.447
25
$5.05286
$126.3215
100
$4.37912
$437.912
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 1 kHz |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2.4mA |
| Current - Input Bias | 200 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-VSSOP |
| Voltage - Input Offset | 20 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Current - Output / Channel | 25 mA |
| Base Product Number | INA327 |