Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA4180A4IPWR
Hersteller:
Paket:
14-TSSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC CURR SENSE 4 CIRCUIT 14TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.045
$1.045
10
$0.93575
$9.3575
25
$0.88806
$22.2015
100
$0.72941
$72.941
250
$0.681872
$170.468
500
$0.602585
$301.2925
1000
$0.475722
$475.722
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 105 kHz |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 105 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 690µA |
| Current - Input Bias | 80 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Current - Output / Channel | 8 mA |
| Base Product Number | INA4180 |