Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA4290A2IRGVT
Hersteller:
Paket:
16-VQFN (4x4)
Charge:
-
Beschreibung:
IC CURR SENSE 4 CIRCUIT 16VQFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.139
$9.139
10
$8.2593
$82.593
25
$7.87474
$196.8685
100
$6.837625
$683.7625
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 20 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1.1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.25mA (x4 Channels) |
| Current - Input Bias | 20 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-VQFN (4x4) |
| Voltage - Input Offset | 6 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 16-VQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Current Sense |