Texas Instruments
Produkt-Nr.:
INA819IDGKT
Hersteller:
Paket:
8-VSSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.4885
$6.4885
10
$5.82445
$58.2445
25
$5.5062
$137.655
100
$4.77223
$477.223
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 2 MHz |
| Slew Rate | 0.9V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 350µA |
| Current - Input Bias | 150 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Voltage - Input Offset | 40 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Current - Output / Channel | 20 mA |
| Base Product Number | INA819 |