Inolux
Produkt-Nr.:
INL-3AA30
Hersteller:
Paket:
3mm
Charge:
-
Beschreibung:
LED AMBER CLEAR 3MM T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.304
$0.304
10
$0.23655
$2.3655
100
$0.10621
$10.621
500
$0.095893
$47.9465
1000
$0.078774
$78.774
2000
$0.068495
$136.99
5000
$0.061646
$308.23
10000
$0.054796
$547.96
25000
$0.051376
$1284.4
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | 610nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | Amber |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 3.05mm Dia |
| Millicandela Rating | 460mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 5.08mm |
| Supplier Device Package | 3mm |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | INL-3AX30 |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Inolux |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 605nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | INL-3 |