Inolux
Produkt-Nr.:
INL-3ABCMIR40
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
THROUGH HOLE / STANDARD 3MM T1 /
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Viewing Angle | 40° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 880nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 8mW/sr @ 20mA |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Inolux |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.3V |
| Package | Bag |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Base Product Number | INL-3 |