Inolux
Produkt-Nr.:
INL-3AHIR30
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
THROUGH HOLE / STANDARD 3MM T1
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.361
$0.361
10
$0.2831
$2.831
100
$0.127395
$12.7395
500
$0.115064
$57.532
1000
$0.094525
$94.525
2000
$0.082194
$164.388
5000
$0.073976
$369.88
10000
$0.065759
$657.59
25000
$0.061646
$1541.15
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Viewing Angle | 30° |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 940nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 6mW/sr @ 20mA |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | Radial, 3mm Dia (T-1) |
| Mfr | Inolux |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Package | Bag |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Base Product Number | INL-3 |