Inolux
Produkt-Nr.:
INL-3AW30
Hersteller:
Paket:
3mm
Charge:
-
Beschreibung:
LED WHITE CLEAR 3MM T/H
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.2565
$2.565
100
$0.17138
$17.138
500
$0.11856
$59.28
1000
$0.0988
$98.8
2000
$0.08892
$177.84
5000
$0.08398
$419.9
10000
$0.07657
$765.7
25000
$0.07163
$1790.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | White |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 3.05mm Dia |
| Millicandela Rating | 8500mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 5.08mm |
| Supplier Device Package | 3mm |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | INL-3AX30 |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Inolux |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.1V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | INL-3 |