Power Integrations
Produkt-Nr.:
INN3465C0245-TL
Hersteller:
Paket:
InSOP-24D
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
28W 650V (85-265 VAC)
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.8335
$1.8335
10
$1.6492
$16.492
25
$1.5561
$38.9025
100
$1.32582
$132.582
250
$1.24488
$311.22
500
$1.08927
$544.635
1000
$0.902538
$902.538
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Topology | Flyback, Secondary Side SR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Breakdown | 650V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | InSOP-24D |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Control Features | Frequency Control |
| Series | InnoSwitch™3-MX |
| Power (Watts) | 22 W |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Package / Case | 24-PowerSMD Module (0.425", 10.80mm Width), 17 Leads |
| Frequency - Switching | 25kHz ~ 132kHz |
| Mfr | Power Integrations |
| Duty Cycle | - |
| Output Isolation | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | - |
| Base Product Number | INN3465 |