Power Integrations
Produkt-Nr.:
INN3878C-H802-TL
Hersteller:
Paket:
InSOP-24D
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
45 W (85-265 VAC)
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.1895
$4.1895
100
$3.460375
$346.0375
1000
$2.94501
$2945.01
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Topology | Flyback |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Breakdown | 750V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | InSOP-24D |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Control Features | Frequency Control, Soft Start |
| Series | - |
| Power (Watts) | 75 W |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Package / Case | 24-PowerSMD Module (0.425", 10.80mm Width), 17 Leads |
| Frequency - Switching | 70kHz |
| Mfr | Power Integrations |
| Duty Cycle | - |
| Output Isolation | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | - |
| Base Product Number | INN3878 |