Inolux
Produkt-Nr.:
INV-K1TOIR
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TOP VIEW / K1 / 14.5 X 8.0 X 5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | - |
| Viewing Angle | 30° |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 850nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 700mW/sr @ 1.2A |
| Series | INV-KIT |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 2-SMD, Gull Wing |
| Mfr | Inolux |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.3V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 1.6A |
| Base Product Number | INV-K1 |