Tripp Lite
Produkt-Nr.:
IO700NAFTA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
UPS 700VA 425W 6OUT TOWER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Applications | Desktop, Home Theater |
| Form | Tower |
| Output Connector | NEMA 5-15R |
| Input Connector | NEMA 5-15P |
| Size / Dimension | 7.480" L x 5.236" W (190.00mm x 133.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 16 lbs (7.3 kg) |
| Series | Internet Office® |
| Type | Standby (No Regulation) |
| Power - Rated | 700VA / 425W |
| AC Outlets | 6 (3 UPS, 3 Surge Only) |
| Cord Length | 6' (1.83m) |
| Backup Time - Max Load | 3 minutes |
| Voltage - Output | 120V |
| Mfr | Tripp Lite |
| Height | 10.748" (273.00mm) |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | RJ45 |