DB Unlimited
Produkt-Nr.:
IP1072612-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 12V FLANGE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$23.769
$23.769
10
$19.37525
$193.7525
25
$17.7745
$444.3625
50
$16.79125
$839.5625
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 1.280" (32.50mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Current - Supply | 120mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 9 ~ 15V |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | - |
| Sound Pressure Level (SPL) | 125dB @ 12V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | DB Unlimited |
| Frequency | 3.1kHz |
| Operating Mode | Siren |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |