DB Unlimited
Produkt-Nr.:
IP253312-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 12V PNL MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | - |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Current - Supply | 15mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 9 ~ 18V |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | - |
| Sound Pressure Level (SPL) | 98dB @ 12V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | DB Unlimited |
| Frequency | 3.3kHz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |