DB Unlimited
Produkt-Nr.:
IP293224-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 24V 29.5MM FLANGE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.111
$5.111
10
$4.2218
$42.218
25
$3.89196
$97.299
40
$3.652988
$146.11952
100
$3.42304
$342.304
500
$3.03107
$1515.535
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.965" (24.50mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage - Rated | 24 V |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Size / Dimension | 1.161" Dia (29.50mm) |
| Current - Supply | 30mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 3 ~ 28V |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | - |
| Technology | Piezo |
| Mfr | DB Unlimited |
| Frequency | 3.2kHz |
| Operating Mode | Dual Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |