DB Unlimited
Produkt-Nr.:
IP303512-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 12V 30MM TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.249
$3.249
10
$2.6866
$26.866
25
$2.47912
$61.978
50
$2.32826
$116.413
100
$2.18329
$218.329
450
$1.883489
$847.57005
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.807" (20.50mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Current - Supply | 10mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 3 ~ 20V |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | - |
| Sound Pressure Level (SPL) | 100dB @ 12V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | DB Unlimited |
| Frequency | 3.5kHz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |