NXP USA Inc.
Produkt-Nr.:
IP3348CX20,135
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FILTER LC(PI) 15NH/25PF ESD SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Attenuation Value | 40dB @ 1GHz ~ 3GHz |
| Filter Order | 3rd |
| Applications | Data Lines for Mobile Devices |
| Center / Cutoff Frequency | 350MHz (Cutoff) |
| Values | L = 15nH (Total), C = 25pF (Total) |
| Voltage - Rated | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.124" L x 0.042" W (3.16mm x 1.06mm) |
| Product Status | Obsolete |
| ESD Protection | Yes |
| Series | - |
| Type | Low Pass |
| Package / Case | 20-UFBGA, WLCSP |
| Number of Channels | 8 |
| Technology | LC (Pi) |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Height | 0.026" (0.65mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resistance - Channel (Ohms) | 10 |
| Current | 20 mA |
| Base Product Number | IP334 |