Nexperia USA Inc.
Produkt-Nr.:
IP4294CZ10-TBR,115
Hersteller:
Paket:
DFN2510A-10
Charge:
-
Beschreibung:
TVS DIODE 5.5VWM 4.1VC 10DFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.2888
$2.888
100
$0.196365
$19.6365
500
$0.147307
$73.6535
1000
$0.110476
$110.476
2000
$0.10127
$202.54
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 4A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | DFN2510A-10 |
| Series | - |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 4.1V |
| Package / Case | 10-XFDFN |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5.5V |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | Yes |
| Base Product Number | IP4294 |