Nexperia USA Inc.
Produkt-Nr.:
IP4365CX11/P,135
Hersteller:
Paket:
11-WLCSP (1.56x1.16)
Charge:
-
Beschreibung:
TVS DIODE 5.5VWM 11WLCSP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -35°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | Multimedia Card Interface |
| Capacitance @ Frequency | 10pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 11-WLCSP (1.56x1.16) |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | 11-UFBGA, WLCSP |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5.5V |
| Unidirectional Channels | 5 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | Yes |
| Base Product Number | IP4365 |