DB Unlimited
Produkt-Nr.:
IP602812-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 12V 60MM FLANGE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$28.1485
$28.1485
10
$23.6322
$236.322
25
$22.24216
$556.054
50
$21.54695
$1077.3475
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 1.496" (38.00mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Size / Dimension | 2.362" Dia (60.00mm) |
| Current - Supply | 300mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 6 ~ 15V |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | - |
| Technology | Piezo |
| Mfr | DB Unlimited |
| Frequency | 2.8kHz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |