IR1150ISTRPBF
Infineon Technologies
Produkt-Nr.:
IR1150ISTRPBF
Paket:
8-SOIC
Beschreibung:
IC PFC CTRLR CCM 200KHZ 8SOIC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Mode Continuous Conduction (CCM)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-SOIC
Series -
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Frequency - Switching 200kHz
Voltage - Supply 15V ~ 20V