IRAC1150-300W
Infineon Technologies
Produkt-Nr.:
IRAC1150-300W
Beschreibung:
DEMO BOARD FOR IR1150S
Benutzer handbuch
Main Purpose AC/DC, Secondary Side
Current - Output -
Product Status Obsolete
Power - Output 300 W
Series -
Regulator Topology -
Frequency - Switching 100kHz
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 387V
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 1, Non-Isolated
Mfr Infineon Technologies
Utilized IC / Part IR1150S
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC