IRS2005MTRPBF
Infineon Technologies
Produkt-Nr.:
IRS2005MTRPBF
Paket:
14-MLPQ (4x4)
Beschreibung:
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 14MLPQ
Auf Lager : 5975
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ)
Input Type Non-Inverting
Driven Configuration Half-Bridge
Rise / Fall Time (Typ) 70ns, 30ns
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 14-MLPQ (4x4)
Current - Peak Output (Source, Sink) 290mA, 600mA
Series -
Package / Case 14-VFQFN Exposed Pad
Voltage - Supply 10V ~ 20V
Mfr Infineon Technologies
Channel Type Independent
High Side Voltage - Max (Bootstrap) 200 V
Package Tape & Reel (TR)
Logic Voltage - VIL, VIH 0.8V, 2.5V