International Rectifier
Produkt-Nr.:
IRS2505LTRPBF
Hersteller:
Paket:
SOT-23-5
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IRS2505 - PFC-DCM (DISCONTINUOUS
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mode | Critical Conduction (CRM) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Series | µPFC™ |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Frequency - Switching | - |
| Voltage - Supply | 10.5V ~ 20.8V |
| Mfr | International Rectifier |
| Package | Bulk |
| Current - Startup | 60 µA |
| Base Product Number | IRS2505 |