International Rectifier
Produkt-Nr.:
IRSM515-044PA
Hersteller:
Paket:
23-SOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IRSM515-044 - INTELLIGENT POWER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
77
$3.705
$285.285
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Applications | Fan Motor Driver |
| Current - Output | 3A |
| Output Configuration | Half Bridge (3) |
| Voltage - Load | - |
| Motor Type - Stepper | Multiphase |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 23-SOP |
| Series | - |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | 23-PowerSMD Module |
| Technology | NMOS |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 13.5V ~ 16.5V |
| Mfr | International Rectifier |
| Package | Bulk |
| Interface | - |
| Motor Type - AC, DC | - |
| Base Product Number | IRSM515 |