ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS42S16160G-7BLI-TR
Hersteller:
Paket:
54-TFBGA (8x8)
Charge:
-
Beschreibung:
IC DRAM 256MBIT PAR 54TFBGA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.6455
$4.6455
10
$4.218
$42.18
25
$4.12642
$103.1605
50
$4.104
$205.2
100
$3.679825
$367.9825
250
$3.666392
$916.598
500
$3.532423
$1766.2115
1000
$3.35825
$3358.25
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Clock Frequency | 143 MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 16M x 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 54-TFBGA (8x8) |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Access Time | 5.4 ns |
| Memory Size | 256Mbit |
| Package / Case | 54-TFBGA |
| Technology | SDRAM |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | DRAM |
| Base Product Number | IS42S16160 |