Zuhause / Memory / IS42S32400F-7TLI-TR
minImg
IS42S32400F-7TLI-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS42S32400F-7TLI-TR
Paket:
86-TSOP II
Beschreibung:
IC DRAM 128MBIT PAR 86TSOP II
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 143 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 4M x 32
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 86-TSOP II
Access Time 5.4 ns
Memory Size 128Mbit
Package / Case 86-TFSOP (0.400", 10.16mm Width)
Technology SDRAM
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V