Zuhause / Memory / IS42S86400F-7TL
minImg
IS42S86400F-7TL
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS42S86400F-7TL
Paket:
54-TSOP II
Beschreibung:
IC DRAM 512MBIT PAR 54TSOP II
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 143 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 64M x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 54-TSOP II
Access Time 5.4 ns
Memory Size 512Mbit
Package / Case 54-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
Technology SDRAM
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V