Zuhause / Memory / IS61DDP2B42M36A-400M3L
minImg
IS61DDP2B42M36A-400M3L
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS61DDP2B42M36A-400M3L
Beschreibung:
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165LFBGA
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 400 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 2M x 36
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Write Cycle Time - Word, Page -
Memory Size 72Mbit
Package / Case 165-LBGA
Technology SRAM - Synchronous, DDR IIP
Voltage - Supply 1.71V ~ 1.89V