Zuhause / Memory / IS61LP6432A-133TQ
minImg
IS61LP6432A-133TQ
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS61LP6432A-133TQ
Paket:
100-LQFP (14x20)
Beschreibung:
IC SRAM 2MBIT PARALLEL 100TQFP
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 133 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 64K x 32
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 100-LQFP (14x20)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 4 ns
Memory Size 2Mbit
Package / Case 100-LQFP
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.6V