Zuhause / Memory / IS61LPS12836A-200B2I
minImg
IS61LPS12836A-200B2I
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS61LPS12836A-200B2I
Paket:
119-PBGA (14x22)
Beschreibung:
IC SRAM 4.5MBIT PAR 119PBGA
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 200 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 128K x 36
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 119-PBGA (14x22)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 3.1 ns
Memory Size 4.5Mbit
Package / Case 119-BBGA
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V