Zuhause / Memory / IS61NLP25618A-200B3I
minImg
IS61NLP25618A-200B3I
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS61NLP25618A-200B3I
Paket:
165-PBGA (13x15)
Beschreibung:
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 165PBGA
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 200 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 256K x 18
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-PBGA (13x15)
Access Time 3.1 ns
Memory Size 4.5Mbit
Package / Case 165-TBGA
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V