Zuhause / Memory / IS61NLP25636B-200B3LI
minImg
IS61NLP25636B-200B3LI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS61NLP25636B-200B3LI
Beschreibung:
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 165TFBGA
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 200 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 256K x 36
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 3.1 ns
Memory Size 9Mbit
Package / Case 165-TBGA
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V