Zuhause / Memory / IS61QDP2B24M18A-333M3L
minImg
IS61QDP2B24M18A-333M3L
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS61QDP2B24M18A-333M3L
Paket:
165-LFBGA (15x17)
Beschreibung:
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165LFBGA
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 333 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 4M x 18
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 165-LFBGA (15x17)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 8.4 ns
Memory Size 72Mbit
Package / Case 165-LBGA
Technology SRAM - Synchronous, QUADP
Voltage - Supply 1.71V ~ 1.89V