Zuhause / Memory / IS62C256AL-45TLI-TR
minImg
IS62C256AL-45TLI-TR
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS62C256AL-45TLI-TR
Paket:
28-TSOP I
Beschreibung:
IC SRAM 256KBIT PAR 28TSOP I
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 32K x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 28-TSOP I
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 45ns
Access Time 45 ns
Memory Size 256Kbit
Package / Case 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width)
Technology SRAM - Asynchronous
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V