Zuhause / Memory / IS62WVS1288FBLL-20NLI
minImg
IS62WVS1288FBLL-20NLI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS62WVS1288FBLL-20NLI
Paket:
8-SOIC
Beschreibung:
IC SRAM 1MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 20 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI - Quad I/O, SDI
Memory Organization 128K x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 8-SOIC
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Memory Size 1Mbit
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 2.2V ~ 3.6V