Zuhause / Memory / IS62WVS5128GALL-30NLI
minImg
IS62WVS5128GALL-30NLI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS62WVS5128GALL-30NLI
Paket:
8-SOIC
Beschreibung:
4Mb, Serial SRAM, 1.65V-.2.2V, 3
Auf Lager : 200
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 200
Benutzer handbuch
Clock Frequency 30 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface SPI - Quad I/O, SDI
Memory Organization 512K x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 8-SOIC
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 23 ns
Memory Size 4Mbit
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Technology SRAM - Synchronous
Voltage - Supply 1.65V ~ 2.2V