Zuhause / Memory / IS64LPS25636A-166TQLA3
minImg
IS64LPS25636A-166TQLA3
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS64LPS25636A-166TQLA3
Paket:
100-LQFP (14x20)
Beschreibung:
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 166 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 256K x 36
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 100-LQFP (14x20)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 3.5 ns
Memory Size 9Mbit
Package / Case 100-LQFP
Technology SRAM - Synchronous, SDR
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V