Zuhause / Memory / IS66WVH16M8DALL-166B1LI
minImg
IS66WVH16M8DALL-166B1LI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS66WVH16M8DALL-166B1LI
Paket:
24-TFBGA (6x8)
Auf Lager : 4328
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 166 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 16M x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 24-TFBGA (6x8)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 36ns
Access Time 36 ns
Memory Size 128Mbit
Package / Case 24-TBGA
Technology PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.95V