Zuhause / Memory / IS66WVH32M8DBLL-100B1LI
minImg
IS66WVH32M8DBLL-100B1LI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS66WVH32M8DBLL-100B1LI
Paket:
24-TFBGA (6x8)
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
256Mb, HyperRAM, 32Mbx8, 3.0V, 1
Benutzer handbuch
Clock Frequency 100 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 32M x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 24-TFBGA (6x8)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 40ns
Access Time 40 ns
Memory Size 256Mbit
Package / Case 24-TBGA
Technology PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V