Zuhause / Memory / IS66WVH8M8ALL-166B1LI
minImg
IS66WVH8M8ALL-166B1LI
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
Produkt-Nr.:
IS66WVH8M8ALL-166B1LI
Paket:
24-TFBGA (6x8)
Beschreibung:
IC PSRAM 64MBIT PAR 24TFBGA
Auf Lager : 2698
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 166 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 8M x 8
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 24-TFBGA (6x8)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 36ns
Access Time 36 ns
Memory Size 64Mbit
Package / Case 24-TBGA
Technology PSRAM (Pseudo SRAM)
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.95V